Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

TOM CRUISE. MITTEAMETLIK ELULUGU
Galerii

TOM CRUISE. MITTEAMETLIK ELULUGU

"Kõik teavad Tom Cruise'i kohta midagi - või vähemalt seda, mida ta ise soovib enda kohta paljastada. Me teame, et see naeratav mees on oma raskest lapsepõlvest välja tulnud ja mänginud peaosi paljudes kassahittides. Me teame, et ta on võtnud kunstilisi riske ja pälvinud kolm Oscari-nominatsiooni ning mitu Kuldgloobuse auhinda, aga väljaspool seda ei ole pilt temast enam nii selge…"
(Cindy Adams, The New York Post) 

Seni muutumatuna on aga püsinud Tom Cruise'i vankumatu toetus ja pühendumus saientoloogiale - väga palju vastakaid arvamusi ja teravaid emotsioone tekitanud ja tekitavale usulahule. 

"Me teame, et Tom Cruise on saientoloogiakiriku pühendunud liige. Me teame, et vaatamata tema seksuaalsust puudutavatele kuulujuttudele on ta olnud abielus Mimi Rogersi, Nicole Kidmani ja Katie Holmesiga. Vaatamata kõigile pealkirjadele ja kuulujuttudele on Tom Cruise jäänud üllatavalt peidetuks - kuni selle raamatuni."
(FOXNews.com) 

Raamatu autor Andrew Morton (sünd 1953) on üks tänapäeva maailma tuntumaid biograafe, kelle sulest on ilmunud elulooraamatud näiteks printsesse Diana ja teiste Briti kuningakoja liikmete, Madonna, Angelina Jolie', Victoria ja David Beckhami, Monica Lewinsky, jt elust. Mortonile on tema töö eest omistatud mitmeid auhindu. Ta elab Londonis, kuid on biograafiate joaks materjali kogudes viibinud palju Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Euroopas.

Saadavus kauplustes
23,70 €

5,99 €

-75%

Püsikliendile

5,69 €