Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Paarisjooga
gallery icon
Galerii

Paarisjooga

Paarisjooga annab võimaluse avastada iseennast teise kaudu. See õpetab kuulama partnerit, otsima ühist tasakaalu, pannes end proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasandil. Saab julgustada teineteist keerulisi asendeid proovima. Õpite lõdvestuma, nautima protsessi kulgu ning naerma iseenda üle.
Need harjutused väärivad igati usaldusharjutuste nimetust, sest vastastikusele usaldusele suuresti kogu harjutuste seeria tuginebki.

See raamat ei räägi ainult joogast, vaid kahe Eestis tunnustatud treeneri enesearendavast teekonnast keha ja meele treeninguteni ning väärtusest, mida nad sellel teel avastasid.

Raamatus tutvustatakse, kuidas paarisjooga harjutustega treening huvitavamaks ja väljakutseid pakkuvamaks muuta, õpetades samal ajal kuulama partnerit ning võimaldades avastada iseennast teise kaudu.
Esitatud paarisjooga harjutused on inspireerivad ning toovad välja harjumuspärasest mugavustsoonist. Neid tehes saab loota vaid kaaslasele, pannes end proovile nii füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Maitsekad ja ebamaiselt kaunid fotod aitavad harjutusi hästi mõista. Lisaks on iga harjutuse juures joonised, mis tutvustavad, millistes lihasgruppides peaks venitust või pingutust tunnetama.

Selle raamatu lugemisel jääb kõlama mõte: kui oleme valmis vaeva nägema, võime oma kehas, meeles ja elus läbi viia uskumatuid muutusi. Kõik on võimalik, võimatuna näiv võtab lihtsalt rohkem aega.

(Kadri Liivak)

Nähes raamatu lakoonilist pealkirja, arvasin, et see on üks paljudest praktilistest kodutreeningu õpikutest. Avades aga raamatu, mõistsin, et eksisin. See on hoopis kahe noore naise arenemise lugu. Nende lugu sõprusest jooga, teineteise ja iseendaga.
Olin sellest puhtast ilust lummatud, inspireeritud. Ning tundsin end kutsutuna ühele põnevale teekonnale, kus kohtub lahutamatu tervik: füüsis, vaimsus ja hingelisus.

(Evelin Kivilo-Paas)

Saadavus kauplustes
14,30 €

3,99 €

-72%
delivery icon