Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Kirju kodust
gallery icon
Galerii

Kirju kodust

Mis koht see on, kuhu alati tagasi igatsed? Kus tunned end turvaliselt, kus tunned ennast ära? Kui sind seal ei ole, siis oled justkui poolik? See ehk ongi kodu. Ka meil on kodu, kuhu me kogu aeg kibeleme. Ainult et meie kodu ei ole ühe- või mitmekorruselises või üleüldse majas. Meie kodu on teineteise juures. Me oleme kodus siis, kui me oleme koos.

Siia raamatusse on kogutud kirjad meie kodust aastatel 2013–2015, rännakutelt ümber maakera. Saatsime kirju kallitele inimestele ja kirjutasime neile sellest, mis on kodu ja kus on kodu.

Kirjutasime koos ja eraldi, ka teineteisele. See on mõtete, teadmiste ja armastuse raamat.

Tiit Pruuli soovitab: "See on põnev raamat. Kindel lugemissoovitus! Autorid ise on öelnud, et see on mõtete, teadmiste ja armastuse raamat. Minu meelest on see esmajoones armastuse raamat. See, mida nähakse ja mõtestatakse, on nägijatest-mõtestajatest ehk teineteise ja maailma armastajatest vähem oluline. Autorid erinevad oma eluviisilt "keskmisest" lugejast tublisti. Muidugi on meri ja maismaa täis rändureid, kes on rändamisest elustiili teinudki, aga neid on inimkonna seitsme miljardi kontekstis siiski ülivähe.

Elu juhtmõte on: mu kodu on seal, kus oled sina, mu kõige kallim inimene. Geograafiline asukoht pole üldse oluline. Vahepeal töötame, siis taas rändame, kulutame vähe, meist loodusesse jääv jalajälg on väevumärgatav. Vabastav, lihtne, loogiline, empaatiline ümbritseva suhtes, ikka pigem mõista kui hukka mõista püüdes. Autorid respekteerivad asju, mis on nende tavamaitsest erinevad, ja samuti inimesi igas vanuses. Kaisa on oma "Mukimemme" raskele, aga hästi elatud elule mõeldes kirja pannud elu mõttegi." [Reisiajakiri GO 2/2017]

Siimu ja Kaisa raamatusoovitused leiad siit.

Saadavus kauplustes
5,99 €

3,99 €

-33%
delivery icon