Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: VODOU-SAMAAN. HAITI VODOU
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: VODOU-SAMAAN. HAITI VODOU

"Vodou-šamaani" on kirjutanud Haitil vodou preestri pühitsuse saanud mees, kes on kõrgemal kõigist vodoust kui ühest võimsaimast šamanistlikust traditsioonist rääkimisel ilmnevatest stereotüüpidest ja mõistmatusest. 

Autor selgitab, miks pakutud iidsed tervendamispraktikad on tähtsad ka tänapäeva maailmas ja kuidas vodou salatehnikaid saab kasutada igaüks kui ohutuid ja mõjuvaid vaimse tervendamise ning isikliku arengu vahendeid.

Õpetades lugejale praktilisi käte pealepanemise harjutusi, näitab ta, kuidas kontakteeruda vaimudega ja töötada tervendamisel koos loadega (inglisarnaste teise ilma elanikega), gededega (esivanemate vaimudega) ning djabidega (loodusvaimudega).

Autor vaatleb hingerännakuid ja sõdalase rada ning järgib psühholoogilisi põhimõtteid, mis teevad need efektiivseks. 

Raamat pakub harjutusi tervendamistehnikate õppimiseks, kaasa arvatud taimede kasutamine ja maagilised kümblused, moodused energiakeha korrigeerimiseks ja tasakaalustamiseks, vaimsete rünnakute ning kahjulike energiate tõrjumiseks, Ashe (vaimujõu) taastamiseks ja edasijõudnute hinge tagasitoomise tehnikate omandamiseks.

Ross Heaven on šamanismiõpetaja ja vodou houngan. Ta on õppinud seda traditsiooni mitmeid aastaid, veetnud vajaliku aja pühamus üksinduses ja läbi teinud kõik rituaalid, mis on vajalikud vodou preestriks saamiseks. Ta on raamatute The Journey to You ("Tee Sinu juurde") ja Spirit in the City ("Vaim linnas") autor. 

5,99 €

5,44 €

-9%