Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: VODOO
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: VODOO

"Vodoo" tutvustab maailma vanimat religiooni - voodood.Paljud inimesed peavad vudu süngete nõidade tegevuseks, kes valmistavad zombiesid, torkavad oma vaenlasi kujutavatele nukkudele nõelu kõhtu ja saadavad inimestele kurje needusi. Tegelikult aga on vudu lihtsalt usk, religioon, kus usklikud austavad jumalaid ja surnud esivanemaid, tuues neile väikseid ohvreid ning pidades religioosseid pühi, kus tehakse ka mitmesuguseid usuga seotud rituaale.

Muidugi eksisteerib selle religiooni raames (nagu kõigis teisteski uskudes) ka nõidus. Tervendatakse haigeid, võetakse ära needusi ja tehakse muidki uskudele omaseid toiminguid. On olemas ka kurjad bokorid, kes tegelevad musta maagiaga.

Raamatus vaadeldakse vudud nii religiooni kui ka maagiasüsteemina, räägitakse selle tekkeloost ja erinevatest elementidest. Lugejal on võimalik tutvuda vudu jumaluste ja vaimudega, samuti mõnede rituaalidega, mida usklikud sooritavad. 

Siin antud materjal lubab maagiahuvilisel luua sidet mõnega vudu vaimudest, jäädes ise selleks, kes me oleme – lääne kultuuri kandjateks.

7,99 €

7,26 €

-9%