Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: TOLTEEKIDE ELU ÜLEVAATUSE TEGEMISE MEETOD

E-RAAMAT: TOLTEEKIDE ELU ÜLEVAATUSE TEGEMISE MEETOD
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: TOLTEEKIDE ELU ÜLEVAATUSE TEGEMISE MEETOD

Mis saaks siis, kui meil oleks võimalik minna taas minevikus meiega toimunud traumaatiliste ja raskete sündmuste juurde, end nende poolt tekitatud vigastustest terveks ravida ja taastada kaotatud energia? Tolteekide elu ülevaatuse tegemise meetodi abil saab teha just seda, kasutades selleks harjutusi ja Kümne sammu tehnikat, mis suudavad aidata vabaneda korduvatest emotsionaalsetest konfliktidest ja negatiivsetest arengusuundadest, mida sageli on põhjustanud ammused traumad.

Tolteekide Elu ülevaatuse tegemise meetodis selgitab Victor Sanches lugejatele selle tehnika filosoofiat ja pakub ka praktilisi rakendusi, mis põhinevad muistsete tolteekide õpetustel ja mida on edasi arendanud tema organisatsioon, Sihikindla elamise kunst (AVP on selle organisatsiooni hispaaniakeelse nimetuse sõnade esitähed). Ülevaatus on šamaanlik alternatiiv psühhoanalüüsile põhinevatele teraapiatele ning teeb võimalikuks taaselustada ja lahendada stressi tekitavaid sündmusi nagu traumaatilised emotsionaalsed jäljed, katkenud suhted, seksuaalne vägivald või lapsepõlv, mis on möödunud, elades lõhutud perekonnas. Selles selges, otsekoheselt oma tööst jutustavas raamatus õpetab autor lugejaid, kuidas teha samm-sammult endale selgeks meetod, mis lubab neil katsetada võimsat ja positiivset uut energiat, mis sobib minevikus saadud haavade ravimiseks. Enne on samal teemal ilmunud Sandra Ingermani raamat Hinge tagasitoomine, kus käsitletakse energiate taastamist teisiti, hingeosade kaudu.

VICTOR SANCHES on pühendanud oma elu Mehhiko loodusrahvaste traditsioonide alleshoidmisele. Viimasel ajal viibib ta Sierra Norte de Jalisco wirrarikade juures, kelledega ta on koos elanud palju aastaid. Ta on raamatute Don Carlose õpetus ja Uue aastatuhande tolteegid autor ning viib läbi seminare ja töötubasid kogu maailmas. Ta elab Kesk-Mehhikos.

6,99 €

6,35 €

-9%