Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: TERE TULEMAST KOJU

E-RAAMAT: TERE TULEMAST KOJU
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: TERE TULEMAST KOJU

See raamat on kõigile, keda on mingil viisil tervendatud. Kui teil on aidatud kuidagi tervist taastada – pole oluline, kas traditsiooniliste meetodite abil, näiteks kui perearst teile hea rohu välja kirjutas või tehti teile haiglas edukas operatsioon, aga ka siis, kui tervendaja aitas teid oma alternatiivsete vahenditega või šamaan tõi tagasi teie kadumaläinud hingeosad, on käesolev raamat teile vajalik. Teil on nüüd rohkem energiat ja tegutsemistahet, kuid kui raisata seda tegutsemiseks sobimatus suunas, võite sattuda hullemasse olukorda kui enne tervendamist.

Peale selle, kas oskate vabaneda haige inimese maailmast? „Tere tulemast koju“ õpetab teid oma elu muutma. Igas peatükis on praktilised harjutused, mis aitavad samm-sammult avada teie loomevõimet.

Praegu sobib teile vastu võtta vaid teavet, mis annab jõudu ja aitab areneda. Teistsugust teavet pole teile hetkel vaja.

Tervendamine võib olla protsess, mis kestab kogu elu. Käesolev raamat on neile, kes enda tervendamiseks on juba midagi teinud. Neile, kes sellega pole alustanud, pole seda veel vaja.

7,99 €

7,26 €

-9%