Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: SUURTE JUHTIMISTEOORIATE VÄIKE KÄSIRAAMAT

ebook
E-raamat: SUURTE JUHTIMISTEOORIATE VÄIKE KÄSIRAAMAT
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: SUURTE JUHTIMISTEOORIATE VÄIKE KÄSIRAAMAT

Suurbritannia juhtimisinstituudi (CMI) ja Briti Raamatukogu 2015. aasta parima juhtimisraamatu praktilise juhi kategooria võitja. 

See raamat annab kätte parimad juhtimisteooriad ja -mudelid, mida iga juht peaks tundma ja kasutada oskama. Raamatusse on läbi ülitiheda sõela pääsenud ainult need teooriad, mis tegelikus elus on korduvalt oma väärtust tõestanud. Igale teooriale on pühendatud vaid kaks lehekülge ‒ lühidalt ja selgelt on kirjeldatud, milles teooria seisneb, kuidas seda kasutada ja milliseid küsimusi esitada. Paremaks orienteerumiseks on teooriad teemade kaupa rühmitatud: juhtimine, meeskonna moodustamine, motiveerimine, organisatsioonikultuur jne. Neid teooriaid tundes ja mõtestada osates olete juhtimise teemal kaasarääkijana igaühele võrdne partner. 

Tuhanded juhid, teadlased ja uurijad on viimased 100 aastat üritanud määratleda, mis teeb juhist hea juhi, ning püüdnud avastada tõhusa juhtimise saladust. Selle tulemuseks on sajad juhtimisteooriad, millest paljud on üksteisega vastuolus. Ainuüksi nende teooriate hulga tõttu on tänapäeval hõivatud juhtidel raske vahet teha, mis on tõeliselt head teooriad ja mis vaid mööduvad moeröögatused. Isegi kui juht mõne suurepärase teooria leiab, ei ole sellega tõenäoliselt kaasas juhendit, kuidas seda teooriat oma töös kasutada. 

Ei maksa loota, et üks teooria seletaks toimuvat täielikult või kõlbaks kasutamiseks kõikides olukordades. Ilma teatud hulga oma tegevust mõtestavate juhtimisteooriate ja ideedeta on juht nagu puusepp, kellel on tööriistaks vaid haamer ja kellele seetõttu näib iga probleem naelana. Juhtimises on tegemist inimestega. Inimesed ei ole loogilised. Nad ei ole masinad. Pole võimalik kõigi puhul kasutada üht ja sedasama teooriat ning loota samasugust tulemust. Kui aga juhil on käepärast küllaldane põhimeloodiate pagas, saab igas olukorras improviseerida sobiva muusika.

 Käsiraamat on suureks abiks
– kõigile praegustele või tulevastele juhtidele, kellel puudub võimalus juhtimist ülikoolis õppida või kes on ajahädas või kes lihtsalt tahavad teada, mis on kõige paremad ja tähtsamad teooriad ning kuidas neid kasutada;
– neile, kes on küll juhtimist õppinud ja on võib-olla paljude teooriatega tuttavad, aga on hädas sellega, kuidas neid oma töös kasutada.

Saadavus kauplustes
33,50 €

30,43 €

-9%
delivery icon