Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: MINA OLEN VÄÄRTUSLIK

ebook
E-raamat: MINA OLEN VÄÄRTUSLIK
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: MINA OLEN VÄÄRTUSLIK

Teejuht väärtustamaks iseennast ning suurendamaks armastuse ja külluse vastuvõimet

Kas oled kunagi kohanud elus või näinud kinolinal inimest, kes väärtustab end täielikult? Just sellisena, nagu ta on? Ning kelle elu igas valdkonnas peegeldub enese väärtustamist – ta teeb tööd, mis tekitab temas hea tunde ja millest on kasu teistele; ta ütleb EI valikutele, mis teda kahjustavad; tal on andestav meel; temas on väärikust, sisemist rahu ja enesekindlust; ta hoolitseb nii oma keha, meele kui vaimu eest; ta on vaba sõltuvustest ja kritiseerimisest; ta tunneb elust rõõmu. Ehk käibki see kirjeldus sinu kohta? Kui mitte, siis kujutle mõned hetked, et ka sina elad oma elu iseennast väärtustades...

Enese väärtustamine on üks kõige olulisemaid elukvaliteeti mõjutavaid aspekte. Enese väärtustamine võimaldab sul uskuda, et suudad anda oma võimekuse piires parima ning et väärid täisväärtusliku elu elamist. Miskipärast kipub see oluline oskus, mis vastsündinu jaoks on iseenesestmõistetav, suuremaks kasvades kaotsi minema.

On hea endale teadvustada, et soovitud reaalsuse mitteilmnemise üheks peamiseks saboteerivaks põhjuseks on iseenda mittepiisav väärtustamine. Lisaks sellele ka armastuse vähesus, negatiivsus ja vastumeelsus muutustele, mis ühe vaatenurga kohaselt on iseenda mittepiisava väärtustamise tagajärjed.

Iseenda väärtustama õppimisega ei kaasne ilmtingimata valgustunu seisundisse jõudmine, kus miski sulle enam haiget ei tee ning kus mõistad kõiki elu saladusi. Küll aga võib iseenda väärtustama hakkamine aidata sul vaadata kõigele toimuvale teise nurga alt ning seeläbi kogeda senisest enam sisemist rahu, elu imelisust ning küllust. Seega, kui sa iseennast piisavalt ei väärtusta, siis oled enese vaenlane number üks, kes teadmatuse tõttu saboteerib enda elukvaliteeti. Kui soovid selles osas luua muutust, siis leiad nende kaante vahelt hulgaliselt tõhusaid tehnikaid ja harjutusi ning 21-päevase programmi (mis aitab luua vajalikku rutiini ning kinnistada kasulikke harjumusi). Ei saa loota, et keegi teine sinu isiklikku reaalsust paremaks muudaks – ikka ise tuleb võtta vastutus ning hakata tegutsema osapoolte kõrgeimaks hüvanguks.

*******

See raamat on praktiku kogemuse jagamine teekonnast eneseväärtustamise poole, mis on põimitud kokku eluliste näidetega. Raamatu suureks väärtuseks on lihtsad juhised ja praktilised harjutused, mis aitavad liikuda sammhaaval edasi. Kogu materjal on tervikuks liidetud sügavuti tajutud põhjendustega, milles on suured tarkused kõigile mõistetavalt sõnadesse pandud. Ise selle raamatu harjutusi praktiseerides sain avardava kogemuse. Aitäh!

Kadi Haamer,
EFT terapeut ja kriisiabi kogemusnõustaja

Lugedes Kreeda raamatut ”Mina olen väärtuslik”, tunnen end kui laps, kes on võetud käekõrvale rändamaks sellele imelisele maale, mille poole Looja juhendamisel teel oleme. Igas sõnas, lauses ja mõttes on midagi, mis paneb mõtlema ja taipama “Mina olen väärtuslik, minagi olen erakordne”.

*******

Aigar Pindmaa
Kubija hotell-loodusspaa

Kreet, tänan sind südamest selle raamatu eest. Lihtsalt suurepärane õppematerjal, mõistmaks, mida üldse tähendab ennast väärtustada ja seda tegema õppida. Usun, et iga inimene, kes kord on selle raamatu läbi lugenud, ei ole enam endine. Päriselt. On võimatu kokku loendada erialasid ja valdkondi, kus tegutsevad inimesed võiksid saada selle raamatu lugemisest ja praktiseerimisest kasu. Võib ainult küsida, milline võiks maailm olla, kui ennast väärtustavad inimesed töötaksid koolides, lasteaedades, ametiasutustes, ettevõtetes? Kui edukad võiksid olla ettevõtted, kui neid juhiksid ja seal töötaksid inimesed, kes on võimelised toimima ennast ja teisi väärtustavalt, sealhulgas vastu võtma küllust ja kordaminekuid. Lihtsalt suurepärane, et sa oled saanud valmis imelise raamatu, et kõigil oleks võimalus sinna suunas liikuda. Luban omalt poolt kinkida selle raamatu mitmele kallile inimesele ja anda sellega oma panuse. Kuna mul oli õnn osaleda suveseminaril, tänu millele on mul olnud võimalus mõnda raamatus toodud praktikat praktiseerida, siis võin julgelt öelda, et need töötavad ja töötavad hästi. Eriti hästi töötavad, kui neid teha.

Aitäh, aitäh, aitäh!

Parimate soovidega,
Heili Jaamu

VERT-TECH OÜ

Saadavus kauplustes
18,99 €

17,25 €

-9%
delivery icon