Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: LAISAD ELAVAD KAUEM. KUIDAS JAOTADA ÕIGESTI ELUEN

ebook
E-raamat: LAISAD ELAVAD KAUEM. KUIDAS JAOTADA ÕIGESTI ELUEN
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: LAISAD ELAVAD KAUEM. KUIDAS JAOTADA ÕIGESTI ELUEN

Te leiate sellest raamatust väärtuslikke nõuandeid eluks täis jõudu ja tervist. Nende nõuannete aluseks on ainevahetusteooria. Raamatus toodud nõuanded, kuidas elu pikendada, on rajatud sellele teooriale.
Kas arvate, et selleks, et kaua elada, on vaja teha intensiivselt sporti? Usute, et varane tõusmine on elujõu ja dünaamilisuse näitaja? Olete ehk seisukohal, et professionaalne edukus pole ilma kümnetunnise tööpäevata võimalik? Te arvate ehk, et jahedas toas magamine on tervisele kasulik?
Arvate, et tervisele on kasulik süüa väikeste portsjonitena viis korda päevas? Unustage see. Viimased teaduslikud uurimised näitavad, et kui tahame olla terved, edukad ja elada pika ning täisväärtusliku elu, tuleb meil tulevikus oma arvamusi muuta.
On fakte, mis panevad kahtlema paljudes töövõime ja tervise osas loodud teooriates, mis nagu aitaksid olla edukas. Sportlikud ambitsioonid, külm dušš hommikuti ja varajane ülestõusmine mõjuvad elu pikkusele ja tervisele pigem negatiivselt.
Võime tihti kohata elatanud, kuid erakordselt erksaid ja aktiivseid inimesi, kes on oma elu jooksul rikkunud traditsioonilisi arvamusi tervetest eluviisidest. Kui mõtlete, et need inimesed võlgnevad oma reipuse eest vanas eas tänu pärilikkusele, siis see ei tarvitse olla nii. Kaua elanud esivanemaid pole neil enamasti rohkem kui rahva seas keskmiselt. Kuid pikaealistel oli otsustav eelis teiste inimeste ees: nad jäid igas olukorras rahulikuks, nautisid elu ja kui ka tegelesid spordiga, siis väga mõõdukalt, sõid vähe ja ei raisanud oma kallihinnalist elujõudu asjatult. Liigne ambitsioonikus oli neile võõras. Selline elukorraldus näib olevat võti tervise ja elujõu saladuste mõistmise juurde.
Kõige tähelepanuväärsem ja imelisem on see, et te võite ilma südametunnistuse piinadeta teha seda, mida te siiamaani teha ei riskinud: olla rahulik ja sagedasti laiselda! Te leiate siit teaduslikult põhjendatud argumente, miks laiselda on kasulik, miks tippsport on kahjulik, miks laiskvorstid elavad kauem, kuidas saada targemaks ja tervemaks, säilitada rahu ning miks talvine puhkus lõunas võib pikendada teie elu.
Võib-olla te ei taha otsekohe hakata kõiki neid nõuandeid jälgima. See polegi kohustuslik. Valige raamatust need, mida teil on iga päev kergem jälgida. Iga praktikas realiseeritud nõuanne säästab elujõudu ja on järgmine kivi teie pika ja terve elu ülesehitamisel.

Saadavus kauplustes
15,99 €

14,52 €

-9%
delivery icon