Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: EI JÄTA ELAMATA

E-RAAMAT: EI JÄTA ELAMATA
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: EI JÄTA ELAMATA

Vahur Kersna raamat "Ei jäta elamata" vaatab otsa suurele ja raskele küsimusele: kuidas elada surma intiimse lähedusega? Tegu on lootusrikka ja praktilise raamatuga, mis julgustab elama uskumatute raskuste kiuste just nii, nagu süda kõige rohkem ihkab.

Vahur Kersna jutustab väga ausal ja isiklikul viisil, kuidas haiguse palge ees jääda iseendaks ja kuidas elu mitte elamata jätta. Raamatust leiab nii praktilisi lugemissoovitusi kui värske hingetõmbena mõjuvaid pildikesi liivarannastelt puhkustest. Oma sõna ütlevad sekka ka Kersna ravis osalenud arstid, õed ning alternatiivsete ravimeetodite praktikud. Abikaasa Liina lakoonilised ääremärkused mõjuvad kord hingematvalt, kord pisarateni liigutavalt...

"Saatus asetab Eestis iga päev 20 inimest sarnasele maailmalõpulävele, kuhu minagi sattusin. Sel hetkel küsib igaüks: „Miks just mina?“ Ja siis, et kelle süül? Kurja silma, needuse, geenide, reostunud keskkonna, stressi või grillvorstide?

Teadlased viilutavad rakke, DNAd ja geene. Psühholoogid sobravad armastuseta lapsepõlves ning liiga pingelises elus. Müstikud lahkavad karmat ja eelmiseid elusid.

Nii või teisiti, siin sa nüüd oled.

Sinu enda elumere lained, summa summarum uhtusid su sellele rannale.

Sinu elatud elu."

Saadavus kauplustes
13,90 €

12,63 €

-9%