Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: ŠAMAANI MEETOD MINEVIKU PARANDAMISEKS

E-RAAMAT: ŠAMAANI MEETOD MINEVIKU PARANDAMISEKS
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: ŠAMAANI MEETOD MINEVIKU PARANDAMISEKS

Psühholoog ja meditsiiniantropoloog Alberto Villoldo käsitleb oma raamatus tervendamispraktikaid, mis toimivad väljaspool tavalist aega ja ruumi. Ta näitab, kuidas siseneda ajatusse praegusesse hetke tervendamaks mineviku sündmusi ja kuidas korrigeerida oma saatuse kurssi.

Nii, nagu teie südamel on neli kambrit, on neli kambrit ka teie hingel. Esimeses kambris on varjul mälestus haavatasaamisest, mis teid Saatuse rajalt kõrvale lükkas; teises kambris hoiate piiravaid tõekspidamisi ja hingelepinguid; kolmandas kambris saate tagasi oma algse armuseisundi ja usalduse, mis teeb teid taas terviklikuks; neljandas meenutate seda kutsumust ja missiooni, mida te oma Saatuse kohaselt selles elus peaksite järgima.

Illustreerimaks kangelase teekonda, leidmaks oma kadunud hingeosi ja Saatust, jutustab dr. Villoldo loo Parsifali retkest püha Graali otsinguil. Värvikalt ja detailselt kirjeldatakse šamaanirännakuid hingeosade ja Saatuse äratoomiseks. Õpite olema iseendale šamaan ja tulemuse, mis tavaliselt nõuab aastaid psühhoteraapiat, saavutate te kõigest paari šamaanirännakuga. See raamat räägib, kuidas aeg on nagu looklev jõgi, mis voolab aeglaselt mere poole. Enamik inimesi laseb sellel voolul end kanda, kuid jõe sügavuses leidub ajakeeris, mis viib tagasi selle lätete juurde ja edasi tulevikku. Raamat selgitab, kuidas iidsed nägijad, keda kutsutakse laikadeks, on õppinud ajavooludes ja ajajoontes orienteeruma. Ka teie õpite neid leidma ning neid mööda liikuma, et laida üles oma ülim Saatus.

„Kõigil on tulevik, aga ainult vähestel on Saatus“, ütleb dr. Villoldo. See raamat aitab teil oma Saatus üles leida ja teostada.

Saadavus kauplustes
7,99 €

7,26 €

-9%