Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

home icon

E-raamat: ÜLEMPREESTRINNA SALADUS. TARO ENNUSTAMISKUNST

ebook
E-raamat: ÜLEMPREESTRINNA SALADUS. TARO ENNUSTAMISKUNST
gallery icon
Galerii
E-raamat
E-raamat

E-raamat: ÜLEMPREESTRINNA SALADUS. TARO ENNUSTAMISKUNST

Kui on õige, et Jumala tahteta ei liigu ükski leht puul, võib puulehtede liikumist jälgides jõuda ligemale ka sellele, milline on Jumala tahe.

Vaimulikud on sageli endalt küsinud, kas pole ehk patt püüda Jumala tahet teada saada? Ennustamise abil saame tuleviku kohta tõesti teada ka selliseid asju, mida muudmoodi mitte kuidagi pole võimalik teada saada, aga see pole Jumala tahtega vastuolus. Halb oleks asi siis, kui prooviksime Jumala tahet kuidagi moonutada. Harilikult me ei tee seda, vaid tahame lihtsalt teada, milline see on.

Ennustamine on üks salateaduste tähtsaimatest osadest. Selleks on välja töötatud palju mooduseid. Traditsioon väidab, et ennustamise abil võib inimene saada teada kõik vajaliku, et muuta oma elus toimivad ebasoodsad tegurid soodsamateks või säilitada ja tugevdada toimivaid soodsamaid suundasid, saades nõnda seesmiselt vabamaks. Küsimustele on vastused inimese enda alateadvuses juba olemas, ennustamisel kasutatavad märgid ja sümbolid aitavad ainult neid sealt välja lugeda.

Fakt, et tulevik ja minevik on omavahel lähedalt seotud, on silmanähtav tõde. Tulevik ei ole tegelikult täielik valikuvabadus. Seal on olemas kaks, kolm, võib-olla ka kümme või rohkem, kuid igal juhul kindel, lõplik arv variante, et sellest kohast, kuhu me oleme jõudnud, edasi minna. Oleme hetkel punktis, mida võib nimetada „siin” ja „praegu” ning me ei pea jätma oma tuleviku variantide seas valiku tegemist sugugi ainult Saatuse hooleks. Ennustamine on abinõu, mis lubab nende variantide vahel valida.

Ennustada võib tegelikult ükskõik mille järgi. Võib näiteks võtta maast peotäie kive või rahakotist mõned mündid ja neid üles visata (vt „Ennustamine küünalde, müntide, kaurikarpide, pärlite ja kruusakivide abil), kuid võib kasutada ka mõnd inimkonna poolt sajandite vältel järele proovitud ennustamismoodust, olgu selleks siis kohvipaks, mängukaardid (vt. „Oli … on … tuleb …), Hiina Muutuste raamat või teie enda vasak käsi. Või näiteks Taro kaardid.

Teiste ennustamismeetoditega võrreldes on kaartidel see eelis, et siin on suur hulk üksikuid sümboleid. Muude meetoditega saadakse tulemus, mille annab üks kaart, sageli alles mitme sümboli summana. Tutvume siis sellega lähemalt.

Saadavus kauplustes
7,99 €

7,26 €

-9%
delivery icon