Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

VALEÜHENDUS
Galerii

VALEÜHENDUS

Tõde mobiiltelefonide kiirgusest, telefonitööstuse püüetest seda varjata ja võimalustest oma peret kaitsta.

Devra Davis, Ph.D., M.P.H., on USA Riikliku Teaduste Akadeemia toksikoloogia ja keskkonnauuringute keskuse direktor ning Harvardi ülikooli ja Georgetowni ülikooli külalisprofessor. Ta on maailma tunnustatuimaid keskkonnakahjude mõju eksperte, kes kõneles hiljuti mobiiltelefoniga seotud ohtudest Ameerika Ühendriikide Senati komisjoni ees.

Kõik usuvad, et mobiiltelefonid on ohutud, kuid see võib olla meie ajastu suurim eksiarvamus. Devra Davise kauaoodatud raamat paljastab tõe selle kohta, kuidas mobiiltelefonikiirgus inimkeha rakke mõjutab. Mobiiltelefonid ei ole ohutud.
Davis tutvustab erinevaid seni mahavaikitud teadustöid, mis näitavad, et tegemist on tõelise hädaohuga. Mobiiltelefon kahjustab DNA-d, lõhub aju kaitsebarjäärid, vähendab elujõuliste spermatosoidide arvu, halvendab mälu, võib tekitada vähki ja neuroloogilisi haigusi, näiteks Alzheimeri tõbe, ning võimalik, et koguni autismi.
Davis väidab, et mobiiltelefonitootjatel on võimalik mobiiltelefone ohutumaks muuta ning et ka me ise saame enda ja oma pere kaitseks nii mõndagi ette võtta.

„See raamat kirjeldab tohutut ebakõla, mis valitseb väidetavalt ohutute mobiiltelefonidega seotud levinud arusaamade ja tegelike andmete vahel.”
David Servan-Schreiber, M.D., Ph.D., raamatu „Anticancer autor

„Ülioluline teos, mida peavad lugema kõik lapsevanemad ja seaduseandjad. Üllatav, põhjalikult dokumenteeritud ja haarav kutse tegudele.”
Phil Lee, M.D., endine Ameerika Ühendriikide tervishoiuministri abi, emeriitprofessor, California ülikool, San Francisco

„Hämmastav ja oluline raamat, mida peab lugema, enne kui seda kõike on võimalik uskuda. Kas need seadmed on inimesele ohutud? Mobiiltelefonitööstuse seisukoht “ära küsi, ära vasta” on parimal juhul vastutustundetu, halvimal juhul kriminaalne. Loe ja saa teada, miks ja kuidas ennast ning oma lähedasi kaitsta.”
Mark Hyman, M.D., raamatu The UltraMind Solution autor; USA funktsionaalmeditsiini instituudi esimees

„Geniaalne ja julge tour de force ühelt USA juhtivalt keskkonnatervise eksperdilt. Davis paljastab üksikasjalikult faktid, mis sunnivad meid kõiki mõtlema, mida me mobiiltelefonidest teame, mida mitte.”
Ronald B. Herberman, M.D., Pittsburghi Vähiuuringute Instituudi asutaja

„Devra Davis on kirjutanud raamatu, mis muudab maailma suhtumist mobiiltelefonidesse ja võib ära hoida rahva tervisega seotud katastroofi, milleni see võib viia.”
Carlos Santos-Burgoa, M.D., M.P.H., Ph.D., Rahvusvahelise Keskkonna Epidemioloogia Ühingu endine president
Saadavus kauplustes

Saadaval vaid kauplustes