Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

TALLINN VANALINN LINNULENNULT
Galerii

TALLINN VANALINN LINNULENNULT

Norra aerofotograaf Lasse Tur on oma väikelennukil ristelnud Tallinna kohal põiki ja pikuti, sealjuures üliusinasti pildistades niihästi kesk- kui äärelinna. Tema 4 aasta jooksul kogunenud pildipank on Tallinna sõpradele juba võimaldanud ühe toreda kingituse - 2013. aasta kevadel ilmus album „Tallinn Linnulennult”, mis üllatas huvitava motiivi- ja rakursivalikuga. Fotodega, millest mõnelgi on lisaks dokumendiväärtusele ka kunstiväärtus. Tuleb tunnistada, et samal fotopilotaaži kõrglainel on ka Lasse Turi uus album Tallinnast. See on pühendatud paljupildistatud vanalinnale.” Jüri Kuuskemaa


“Tallinn Vanalinn Linnulennult” on kogumik Lasse Turi 2010-2013.a. tehtud aerofotodest, mida ilmestavad Jüri kirjutatud vahvad fotokirjeldused.

Lasse Tur on Norra tuntud aerofotograaf, kes sai fotograafia pisiku ilmselt oma vanematelt: isa oli fotograaf ning ema töötas fotopoes. Mapaid ettevõtte kõrval on välja antud 16 aerofotoraamatust koosnev Norra-teemaline sari “Sett fra oven”. „Tallinn Vanalinn Linnulennult“ on eesti-teemalise sarja teine raamat.

Saadavus kauplustes
23,38 €

18,50 €

-21%

Püsikliendile

17,58 €