Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

SÜDAMEMANDALAD. VÄRVIRAAMAT

SÜDAMEMANDALAD. VÄRVIRAAMAT
Galerii

SÜDAMEMANDALAD. VÄRVIRAAMAT

“Südamemandalad” värviraamatut värvides võid leida suure rahulduse ja kohalolutunde, arendada keskendumisvõimet ning vähendada rahutust ja stressiilminguid. Värvi ning jälgi seda ilu, mis sinu silme all sündima hakkab.

Südamemandalad ei pea olema värvitud piirjooni jälgides, kasuta oma fantaasiat ja kuula südamehäält. Südamekujutisi on alates keskajast kasutatud romantilise armastuse sümbolina ja nüüdisajal ka üha enam universaalset armastust väljendava kujundina.

Kui soovid vähem kirjut pilti, võib kõrvuti asetsevad kujundid jätta kohati sama värvi. Eri kujundite esiletõstmiseks kasuta kõrvuti asetsevatel pindadel võimalikult erinevat heleduse-tumeduse astet. Juhul kui Sul on käepärast vaid harilik pliiats, ära heida meelt – põneva tulemuse saad ka erineva kalde ja suunaga jooni või triipe tõmmates ning vahele mõnd kujundit vaid täppidega täites. 

Soovime Sulle rahulikku meelt ja zeni Sinu sisse.
"Südamemandalad" sobib kingiks nii sõbrale, kallimale, abikaasale kui ka Sinule endale.

Lugejate lemmikuks saanud värviraamatu “Südamemandalad” 15 lummavat südant on saanud nüüd ka postkaartideks. Erineva tunde ja iseloomuga pildid on sedavõrd kaunid, et võid neid saata värvituna või lihtsalt niisama nagu nad on. Vaata postkaardikomplekti Südamemadalad!

Vaata lisaks:

"Romantilised mandalad"
"Teraapilised mandalad"
"Armastuse mandalad"
"Külluse mandalad"
"Puhastavad mandalad"

Saadavus kauplustes
4,99 €

3,99 €

-20%

Püsikliendile

3,79 €