RIDLEY'S GAMES: KAARDIMÄNG PEACH SNAPS
Galerii

RIDLEY'S GAMES: KAARDIMÄNG PEACH SNAPS

Loe arvustusi (0)
+ Lisa arvustus

Kaardimäng sisaldab 74 mängukaarti.

Mängujuhend: saa esimesena kaartidest lahti ja hüüa "Peach Snaps!". Esimene mängija, kes kolm korda on võitnud, on mängu võitja. Kahe mängijaga mängides eemaldada enne mängu algust külmutuskaardid.

Mängukäik: sega pakk ja aseta esimene kaart pilt ülespidi lauale. Ülejäänud kaardid jaga mängijate vahel ära ja aseta nende ette pilt all pool. Iga mängija võtab sealt kätte 3 kaarti. Kõik mängijad hakkavad korraga laual olevale kaardile oma käest kaarte lisama, hüüdes valjult välja, kuidas see sinna sobib (sama pildil olev asi, sama taustavärvus, sama pildil olevate asjade arv). Korraga võib maha panna ainult ühe kaardi, enne ei tohi kätte võtta uusi kaarte, kui kõik kolm on maha pandud. Kui keegi käia ei saa, võtavad kõik mängijad oma kuhjast ühe kaardi. Kui ikka keegi käia ei saa, korratakse tegevust.

Tegevuskaardid: külmutuskaart - jätab soovitud mängija viieks kaardiks vahele, võib lisada ükskõik millisele kaardile. Uus kuhi kaart - aseta see lauale ja tekib uus kuhi, kuhu hakatakse samaaegselt teiste kuhjadega kaarte mängima. Käe tühjendamise kaart - saad koos selle kaardiga maha panna kõik käes olevad kaardid. Külmutatud mängija arvestab seda kui kolme maha käidud kaarti.

Soovituslik vanus: 6+
Mängijate arv: 2+
Mänguaeg: 10 min


HOIATUS! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile - lämbumisoht. 

    8,99 €

    4,99 €

    -44%
    Jaga