RIDLEY'S GAMES: KAARDIMÄNG AVOCADO SMASH
Galerii

RIDLEY'S GAMES: KAARDIMÄNG AVOCADO SMASH

Loe arvustusi (0)
+ Lisa arvustus

Kaardimäng sisaldab 70 mängukaarti.

Mängukäik: sega pakk ja jaga kõik kaardid võrdselt mängijate ette kuhjadesse pilt all pool. Mängija võtab pealmise kaardi ja asetab selle laua keskele (pilt nähtaval). Järgmine mängija teeb täpselt sama. Kui mõlemal kaardil on võrdne arv avokaadosid, peavad kõik mängijad oma käed laua keskele panema (smash). Viimaseks jäänud mängija saab kõik laual olevad kaardid endale ja asetab oma kaardipaki alla. Ringi kaotaja alustab uut ringi. Samal ajal kui mängijad oma kaarte keeravad, peavad nad ka "avokaadosid lugema" ehk esimene mängija ütleb "1 avokaado", järgmine mängija "2 avokaadot" jne kuni 15-ni. Ja siis hakatakse jälle 1st lugema. Kui loetud number klapib kaardil oleva numbriga, on tegu smashiga.

Tegevuskaardid: suunamuutuse kaart - ringi lõpuni liigub ring teist pidi või kuni pannakse järgmine suunamuutuse kaart. Kui pannakse kaks suunamuutuse kaarti järjest on tegu smashiga. Smash-kaart - automaatselt on tegemist smashiga. Guacamole-kaart - kõik mängijad peavad hüüdma guacamole, kes jääb viimaseks, on kaotada. Kui keegi samal ajal lööb käed lauale, on see mängija automaatselt ringi kaotaja. Kui laual on korraga mitu smashi, siis need kustutavad teineteist ja mäng jätkub normaalselt.

Mängu võidab mängija, kes saab esimene kaartidest lahti ja elab üle ka järgmise smashi. Kui kaks inimest saavad korraga kaartidest lahti, on võitja see, kes õigesti smashib.

Soovituslik vanus: 6+
Mängijate arv: 2+
Mänguaeg: 10 min

    Toode saadaval vaid kauplustes

    Jaga