Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

RAAMATAJAKIRI EMA: TERVENEMINE
gallery icon
Galerii

RAAMATAJAKIRI EMA: TERVENEMINE

EMA ei olegi tegelikult enam ajakiri. See tuleb hoopis ajakirja ja raamatu vahepealne, kaks korda aastas ilmuv aeglane lugemisnauding, n-ö aja kiri. Senisest mahukam, sügavalt ilus ja sisukas. Jätkusuutlikuma mudeliga toodetud, piiratud tiraažis.

EMA keskendub seekord tervenemisele ja vaimsele kosumisele, julgustades mõtlema nii, nagu on kunagi soovitanud pühak Sofroni neile, kes seisavad justkui kuristiku serval: kui tunned, et see käib sulle üle jõu, siis astu samm tagasi ja luba endale tassike teed.

Tervenemisteemalised lood, mida oodata:

 • Disainer Mari Ojasaar räägib perega Hiiumaale kolimisest, oma kogukonna ja kooli loomisest ning sellest, mis on tal aidanud ületada rasket aega.
 • EMA peatoimetaja Merle Liivak Praks jagab enda ja disainer Hannes Praksi talupulma maagilisi jäädvustusi ja mõtiskleb, mida tähendab olla koos nii heas kui ka halvas.
 • Armastatud muusikud Egert Milder ja Piret Järvis-Milder on õnnelikud pooleteiseaastase Milli vanemad, kuid nende elukogemuste seas on ka mõne aasta tagune kõhubeebi kaotus. Egert jagab, mida ta isana läbi elas ja kuidas leinast läbi tuli.
 • Kirjanik Eia Uus jagab kolumnis soovi vajadusel kasvõi relvaga kodumaad kaitsta ja küsib, mida arvab sellest tema „ema süda”. (Vidos väljahõigatud teema muutus!)
 • Dokumentalist Anna Hints uurib haaravalt meie esiemade tervenemist toetavaid saunarituaale.
 • Loodusterapeut ja seksuaalnõustaja Kristina Paškevicius kirjutab noorte vanemate muutunud libiidost ja sellest, kuidas mees saab toetada armukülma naist.
 • Fotograaf Marlen Kärema poeetiline pildiessee hämmastab peale ilu ka sellega, kuidas neljalapseline pere on elanud juba aastaid Tartumaa heinasel voorenõlval koos partide, kanade ja koertega, varju pakkumas 20ruutmeetrine kuurist ümberehitatud eluase.
 • Kolme pisikese lapse ema, ajakirjanik Kärt Devaney räägib julgustava loo sellest, kuidas ta murdis välja vaimsest vägivallast juhitud suhtest.
 • Ennenägematult intiimne pildiseeria fotograaf Ekvilibristi perest suunab mõtisklema füüsilise lähedusega seotud vajaduste üle (fotod Marlen Kärema).
 • Raamatu „Metsapoole maitsed, taimed ja toit“ üks autoritest, taimede hingeelu tundja Maret Allikas valgustab, milliseid taimi möödaminnes suhu pista ja toidule-joogile võluvalt kaunistuseks lisada. Ilu päästab!
 • Disainerite Stella ja Tõnu Runneli Tartu kodu loomise lugu – elust mitme paiga vahel ja teraapilisest renoveerimisest.
 • Dirigent Jaan-Eik Tulve üdini isiklik ja südantavardav mõtisklus tema hea sõbra, kolme väikese lapse ema Pirjo „uinumisest” ning sellest, kuidas lähedase toetamine ta elu lõpus aitab ka toetajat ennast.
Saadavus kauplustes
24,90 €

19,90 €

-20%
delivery icon