OTT TÄNAK – THE MOVIE DVD FÄNNIPAKK
Galerii

OTT TÄNAK – THE MOVIE DVD FÄNNIPAKK

Loe arvustusi (0)
+ Lisa arvustus

Ott Tänak täitis 2019. aastal oma eluunistuse ja tuli autoralli maailmameistriks. Jonnakas visadus on kasvatanud Ameerika mägede sarnase karjääriga põikpäise maapoisi WRC rallisarja sihikindlaks piloodiks.

"Ott Tänak - The Movie" jälgib 2018. aasta jooksul Eesti parima rallisõitja püüdlusi võita WRC maailmameistritiitel ja samal ajal kohaneda uue autoga uues meeskonnas.

“Filmi eesmärk oli, et kõik jäädvustuks nii, nagu elu tegelikult on, mingit näitlemist pole ja kaamera pärast ma viisakam ei olnud. Nagu 2018. aasta, nii ei ole ka minu terve karjäär teatavasti kõige igavam olnud." kommenteeris Ott Tänak.

Filmimeeskond püsis maailma eri paigus Oti kannul terve hooaja, olles kaadri taga tunnistajaks nii kriitilistele hetkedele kui ka võidurõõmule. Kinolinale tuuakse reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb. Tõusude ja mõõnadega, etapist etapini rullub paralleelselt lahti ka inimlik lugu, kuidas Euroopa kirdenurga väikesaare põikpäine poiss murdis end käänulise teekonna kiuste rallimaailma eliiti.

Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene, rääkides nii elu kõrghetkedest kui ka madalseisudest. Tema seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad ka Otile erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed.

Aastaga kogunes filmimeeskonnal üle 150 tunni materjali. Fännipaki kaante vahelt leiab plaadi filmiga ning lisaplaadi linateosest välja jäänud valiku intervjuudest rallimaailma tippudega, Oti lähedaste ja loomulikult ka Oti endaga. Lisaks veel filmist välja jäänud stseenid ja rallidel kogunenud materjalist kokkulõigatud videoklipid. Lisaks liikuvale pildile on fännipakis ka mahukas fotoraamat filmi tegemisest ning põhjalik “kes on kes” tutvustus filmis sõna saavatest inimestest.

    39,99 €

    29,99 €

    -25%
    Jaga