MINU TEEKOND PARADIISI
Galerii

MINU TEEKOND PARADIISI

Loe arvustusi (0)
+ Lisa arvustus
„Tunnete, et olete ummikus? Mina samuti. Ma olen oma õnneotsinguil ühte auku kinni jäänud. Ei tuleks nagu selle pealegi, et tee peal on nii suur auk, kuhu võib lausa kinni jääda? Aga minul on õnnestunud kohe kogu täiega sisse vajuda...”
Oma esimeses bestselleris „Minu teekond paradiisi” seadis raamatu autor ja ühtlasi ka peategelane endale oma õnneotsinguil tagasihoidliku eesmärgi – olla iga päev absurdselt õnnelik. Paari aasta möödudes sai ta aru, et on jõudnud veel suuremasse tupikusse, olles ilma kindla töökohata, abikaasata, sisemise rõõmu ja tasakaaluta.
Laskmata end heidutada faktist, et elu on lootusetult tuksis, kaevub ta otsusekindlalt viide vaimse ja füüsilise muudatuse võimalusse, alustades feng shui konsultatsioonist (tulemus: tema magamistoa kujundus „kurnab tema isa” – mida iganes see ka ei tähendaks) kuni kümnepäevase vaikusesse tõmbumiseni (vaikse mediteerimise maratonseansid valutavate põlvedega) ja sealt edasi šamanistlike rituaalideni Amazonase džunglis.
Autori elulised, humoorikad ja ausad raamatud on inspireerinud paljusid lugejaid vaatama elule värskema ja lootusrikkama pilguga.
    9,90 €

    6,90 €

    -30%
    Jaga