Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
Audioraamatud
triangle icon
E-raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
Allahindlused
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

Mäeotsa lood
gallery icon
Galerii

Mäeotsa lood

„Mäeotsa lood” ja selle juurde kuuluv tegelusvihik moodustavad kokku komplekti, mis on mõeldud eelkõige lasteaialastele ja noorematele kooliõpilastele. Lood sobivad unejutuna kuulamiseks, hommikuringis arutlemiseks, koolitunnis lugemiseks või abiõppes kasutamiseks. Tegelusvihiku ülesandeid saab lapsevanema või õpetaja juhendamisel kasutada nii lasteaia ja algkooli õppetegevustes kui ka kodus. Lood sobivad kuulamiseks ja lugemiseks kõigile, kes tahavad kaasa mõelda ning luua endale kuuldust kauneid kujutluspilte. Kurjuse- ja vägivallavabad jutud loovad pingevaba õhkkonna ning aitavad rahulikult uinuda ja meeldivaid unenägusid näha. Lugudest leiab ka mitmeid teemasid, mida lapsega koos pikemalt arutada. Ühiselt tegelusvihiku ülesandeid lahendades on võimalik rääkides ja fantaseerides meeldivalt aega veeta. 

Raamatu autor Eda Miljand on viie lapse ema, Mäeotsa talu perenaine ja bioloog, kes on töötanud ligi 20 aastat õpetaja ja koolijuhina. Käesolev raamat on autoril küll viies, ent samas on tegemist tema esimese õppekirjandusliku lugude raamatuga.

Helve Huttunen (kunstnik, illustraator ja lasteraamatu „Tere, Kakula!” autor): „Pean tunnustusega ütlema, et kõik lood on väga armsad ja tõesti hästi kirjutatud. Fantastilised! Igal juhul oli väga meeldiv neile pilte juurde luua.” 

Kairi Ennok (lasteaiaõpetaja, raamatu „Lapse emotsionaalne arendamine” autor): „Idee on värske ja uudne. Lood on toredad ja sobivad hästi eri vanuses lastele nii unejutuks kui kasutamiseks osana õppetegevustest. Illustratsioonid on armsad ja köidavad lapsi. Hea mõte oli siduda lood tegelusvihiku töölehtedega, mis pakuvad täiskasvanu juhendamisel võimalusi diferentseeritud tegevusteks eri arengutasemel lastega.” 

Kristel Lempu (logopeed ja lastekirjanik, lasteraamatute „Mõisa aias hõisata ...”, „Tammehaldjas Hiie”, „Dino” autor): „Lood on vahvad, südamlikud ja õpetlikud. Need kutsuvad kaasa mõtlema ja arutlema. Tegemist on sõnaosavalt kirjutatud tekstidega, mis võimaldavad põhjaliku analüüsi toel arendada lapse kuulamisoskust ja kujutlusvõimet. Pildid on imelised! Ka ainult pildi-juturaamatuna oleks „Mäeotsa lood” väga tore raamat, aga koos tegelusraamatuga on see veelgi vahvam ja erilisem!”

Logopeed Kristel Lempu koostatud praktiliste tegevuskavadega täiendatud tegelusvihiku kohta loe lähemalt siit.

Saadavus kauplustes
10,89 €

7,20 €

-34%
delivery icon