Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

KASS, KES OLI KUNINGAS SALOMON

KASS, KES OLI KUNINGAS SALOMON
Galerii

KASS, KES OLI KUNINGAS SALOMON

Lugu ühest ebatavalisest kassist, kelle maailm on rohkem inimeste kui kasside oma. Hämmastav ja imeline on raamatus elu, kus põimuvad läbisegi reaalsus ja unenäomaailm. Ilukirjanduslikus stiilis loodud omapärases raamatus kirjutab Mall Jaakson pigem ikkagi inimeste maailmast, mida sagedasti saadab saladusliku Salomoni mõtlik pilk. Ühel hetkel ei tee enam vahet, kas mõni mõte või öeldud sõna on kassi või inimese oma, kuid – on sel tähtsust? Sest küsimused saavad küsitud ja vastused… need on iga lugeja enda sees.

Mall Jaakson on aastate jooksul elanud mitmel kodumaal – Eestis, Rootsis, Hispaanias. 1950. aastal lõpetas ta Stockholmi Ülikooli teoreetilise ja praktilise filosoofia ning sotsioloogia alal. Küllap sellest ka ta hea inimestetundmine ja raamatute mitmekihiline alltekst.

Temalt on varem ilmunud viis raamatut, neist kaks eesti keeles. Esimene neist, „Päikeseratta all” ilmus Lena Jacksoni nime all Loomingu Raamatukogus 2003. aastal. Raamatu „Minu suguvõsa lugu. Hispaania päevik” andis 2012. aastal välja kirjastus SE&JS.

14,39 €

3,15 €

-78%

Püsikliendile

2,99 €