KÖÖGILABOR
Galerii

KÖÖGILABOR

Loe arvustusi (0)
+ Lisa arvustus

Professorid Mike ja Molly koos oma laboriassistendi – robot Teccyga on kohal, et aidata Teil läbi viia põnevaid eksperimente ja avastada huvitavat köögiteadust. Kusjures nende eksperimentide läbiviimisel kasutatakse tavalisi köögis leiduvaid esemeid ja aineid.

Avastage köögiteaduse eksperimente ja õppige, kuidas panna õuna abil kell tööle, teha värvimuutvaid lahuseid ja kirjutada salateateid. 

Sisaldab: õunakella osad, lilla kartulipulber, pärm, äädikas, jääkuubikuvorm, 2 õhupalli, 3 vatipatja, segamiskulp, nöör, kleepsud ja 16-leheküljeline värviline labori buklet.

Ei ole komplektis: õun, värske muna, köögirätik, mõõtekann, 2 väikest plastikpudelit, sool, suhkur ja apelsinimahl, lisaks tavalised majapidamises vajalikud esemed.

 • Viige läbi külmumiskatsed erinevate vedelikega. Milline vedelik külmub kiiresti, milline ei pruugi aga üldse külmuda ? Mis on selle põhjuseks ?
 • Kuidas saada kätte “jääkalu” ?
 • Kuidas saada puuviljast nii palju elektrit, et panna tööle komplektiga kaasas olev elektronkell ?
 • Kas kartulipulbrit saab kasutada pH indikaatorina ?
 • Kuidas on võimalik kirjutada teateid nähtamatus salakirjas ning hiljem salakiri nähtavaks teha ?
 • Kuidas tekkib nt leiva sisse kerkimise ja küpsetusprotsessi käigus augud ? Mis seda põhjustab ?

See kõik on Teil võimalik välja uurida, kasutades käesolevat komplekti.

Hoiatus! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile - lämbumisoht. Kasutada täiskasvanu järelvalve all. Sisaldab kemikaale, mis võivad tervisele olla ohtlikud. Ärge laske kemikaalidel ühegi kehaosaga, eriti silmad ja suu, kokku puutuda.

  14,99 €

  9,99 €

  -33%
  Jaga