Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

HINGEPALSAM
Galerii

HINGEPALSAM

Autor Osho

Põhjalik kogumik meditatsioonidest, lõdvestustehnikatest ning füüsilist ja vaimset heaolu ning teadlikkust arendavatest harjutustest.
Käepärases formaadis „Hingepalsam” käsitleb alljärgnevaid olulisi teemasid:

• vabanemine stressist ja füüsilistest pingetest
• enesekindluse suurendamine
• emotsionaalse ja füüsilise elujõu tugevdamine
• meeleolukõikumised
• seksuaalsus
• toitumine

Osho „Hingepalsam” pakub holistilisi ravimeetodeid eri neva tele tervise hädadele. Iga peatükk algab mõne emotsionaalse või füüsilise tervisehäda kirjelduse ja diagnoosi ga, millele järgneb rida retsepte. Ravimeetodite hulka kuulu vad venitamistehnikad, meditatsioonid, naeru- ja hinga mi s harjutused, häälitsemised, visualiseerimised, ümi nad ja massaažid, mis peaksid aitama erinevate hädade puhul alates küüntenärimisest kuni unetuse ja depressioonini välja. Lisaks ravivõtetele annavad raamatule vürtsi Osho luulelised, humoorikad ja valgustavad kommentaarid, mis näitavad kätte suuna, kuidas oma vaimu ja kehaga rahu jalale saada.

See raamat on lausa kohustuslik neile juba kogenud lugejatele, kellel on vajadus kestva holistilise inspiratsiooni järele, või ka neile, kes on alles oma otsingute tee alguses ning vajavad juhatust, kuidas elada tervislikku, pingevaba ja spontaansest rõõmust tulvil elu.

Saadavus kauplustes
15,99 €

10,99 €

-31%

Püsikliendile

10,44 €