Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: VANGLA JA VABADUS

E-RAAMAT: VANGLA JA VABADUS
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: VANGLA JA VABADUS

"Vangla ja vabadus" raamat jutustab, miks keeldus Mihhail Hodorkovski Venemaalt lahkumast, kuigi kõik võimalused olid tal selleks olemas. Raamat räägib Hodorkovski elust vanglamüüride taga ja "laagris" - tsoonis, nagu seda nimetatakse. "Vangla ja Vabadus" raamatust saad lugeda ka seda, milline on Venemaa tulevik Hodorkovski arvates. Mihhail Hodorkovski raamatu "Vangla ja Vabadus" kaasautor on tuntud kirjanik ja ajakirjanik Natalja Gevorkjan.

M. Hodorkovski oli Venemaa üks rikkamaid inimesi,kuid lühikese aja jooksul sai temast kõige kuulsam Venemaa vang. Ta vahistati 2003. aastal. Tema süüdimõistmine sai pöördepunktiks Venemaa saatuses, kui võimud võtsid suuna sõna- ja ettevõtlusvabaduse mahasurumisele. Vene võimuladvik tahtis vabaneda kontrolli alt väljunud ettevõtjast, kuid saavutati vaid see, et alusetu süüdimõistmine tegi temast uue vabaduse, vankumatu tahte ja demokraatia ideaalidesse uskumise sümboli.

"Vangla ja vabadus" on ainulaadne raamat, kuna selle üheks autoriks on Mihhail Hodorkovski ise. Peale aastaid vaikimist otsustas ta avameelselt rääkida, kuidas kõik tegelikult toimus. Kuidas sündis täiesti tavalisest noortekeskusest Menatep pank ja mismoodi sai sellest hiljem suurfirma Jukos. Kuidas Jukose aktsiate oksjonid tegid firma Venemaa ja kogu maailma üheks juhtivaks ettevõtteks ja miks see kõik hiljem kokku varises.

13,90 €

12,63 €

-9%