Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: PRANAYAMA. SELJAAJU HINGAMINE

E-RAAMAT: PRANAYAMA. SELJAAJU HINGAMINE
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: PRANAYAMA. SELJAAJU HINGAMINE

Raamatus kirjeldatakse muistset idamaade seljaaju hingamist. Üksikasjalikult on käsitletud kõiki selle nüansse ja uusi võimalusi.

Seljaaju hingamine äratab eluenergiat, taastab tervist ja suurendab igapäevases elus tehtava efektiivsust. Koos süvameditatsiooniga ja teiste praktikatega, mida on Yogani raamatutes kirjeldatud, avab see igapäevase ja vaimse mõõtme ning aitab meil mõista oma tõelist, piiramatut „Mina“.

Pranayama harjutus „seljaaju hingamine“ on üks tähtsamatest joogapraktikatest. Sellel võib olla positiivne mõju meie tervisele, üldisele heaolule ja see võib kindlustada, et hakkame kõigis igapäevaelu sfäärides efektiivsemalt toimima. Peale selle puhastab ja avab seljaaju hingamine meie sisemisi ekstaatilisi mõõtmeid. Hakata iga päev tegelema selle lihtsa praktikaga tähendab minekut kaasakiskuvale rännakule meie enda sisemisse ruumi.

Tuhandete aastate vältel kasutasid vaimsed otsijad seljaaju hingamist. Seda tehnikat on kirjeldatud muistsetes käsikirjades, kuid selle harjutuse üksikasjalikku kirjeldust hoiti enamuse inimeste eest saladuses. Praegu, meie kiiresti muutuval ajal tekkis paljudel suur vajadus teadmiste järele, mis varem olid kättesaadavad vaid üksikutele valitutele, aga teadmised ei või kuuluda ainult väljavalituile. Need elavad igaühes meist, meie närvisüsteemi sees. Vajame ainult mõnda lihtsat juhendit ja siis algab meie sees elav, loomulik evolutsiooniprotsess, mis annab vapustavaid resultaate.

Kas raamatud võivad meile avada erilisi teadmisi, mis on vajalikud valgustumiseks või peame kummardama guru jalge ees ja vastuvaidlematult teda kuulama? Kahtlemata tuleb midagi ohverdada, eriti kui teha seda isikliku sisemise potentsiaali arendamiseks, mis võimaldaks elada vabamat ja õnnelikumat elu. Kui meil õnnestub seda teha ja iga päev praktiseerida, siis selgub, et raamatud nagu see omavad õigust olemasoluks ja võivad olla meile juhendiks edasiliikumisel vaimse transformeerumise teel. Kui lugeja on valmis ja raamat on väärtuslik, toimub vapustavaid asju.

Raamat kujutab endast tegelikult tuhandete praktiseerijate jõupingutuste kokkuvõtet, kes on teinud seda harjutust tuhat aastat. Autor tegi need vaimsed meetodid, mida täiustati kogu inimkonna ajaloo vältel, lihtsamaks ja tänapäeva tingimustes praktiliselt vastuvõetavamaks. Olen sügavalt tänulik neile, keda enam meiega ei ole, aga ka inimestele, kellega mul oli au suhelda tänapäeval ja kes jätkavad visalt nende harjutuste praktiseerimist ning saavad häid resultaate.

Loodan, et oma teekonnal, enda valitud rajal loete seda raamatut ja see on teile kasulik.

Kasutage siin toodud õpetusi targalt ja tundke neist mõnu!

Saadavus kauplustes
7,99 €

7,26 €

-9%