Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

E-RAAMAT: KAASAEGNE MAAGIA
Galerii
E-Raamat

E-RAAMAT: KAASAEGNE MAAGIA

Esoteerilistel teadmistel on pikk ajalugu ja nendega on seotud palju teadusmaailmas tuntud nimesid. Idamaades levinud esoteerilistest õpetustest on kõige tuntum jooga, loodusrahvaste esoteerilised teadmised ja arusaamad leiavad kajastamist mitmesugustes šamanismi vormides, lääne kultuuris on sellel samuti mitmeid harusid, nagu nõiakunst ja juutide kabala. Neist võimsaim ja toimivaim on minu arvates kabala. Käesolev raamat tutvustabki seda osa kabalast, mille võtsid omaks lääneilma mitmesugused maagiaordud. Neist tähtsaim on Kuldse Koidu ordu. Siin kirjeldatud õpetused pärinevad põhiliselt selle ordu materjalidest, milledel on pikk, mitmeid sajandeid kestnud ajalugu ja millega on seotud mitmed kuulsad nimed nagu Aleister Crowley, Dion Forchun ja teised. Maagiaordud tegutsevad ka tänapäeval, samuti meil Eestis, näiteks Vabamüürlaste, Templirüütlite, Roosiristlaste ja satanistide Musta Veenuse ordu ning kindlasti veel teisigi.

Raamat koosneb väljavõtetest Ameerika kolledžites maagiat ja kabalat õpetava Donald Michael Kraigi raamatust „Üksteist kõrgema maagiakunsti õppetundi“. Välja on jäetud viited läänemaailma maagiaordudele ja sealsetele kõvematele „tegijatele“ sel alal. Lisan nimekirja kasutatud kirjandusest, mis aitab soovijatel tutvuda siinesitatud seisukohtade algallikatega ja ka väljajäetud lääneilma maagiaordude tegevusega. Tänapäeval on need ka Eestis üsna hästi ingliskeelsetena kättesaadavad ja osa neist on terviktekstidena internetis tasuta lugemiseks üleval. Teksti on täiendatud muudest allikatest pärinevate materjalidega ja olen lisanud ka oma kogemustel põhinevat materjali, mida tänaseks olen rea aastate vältel edukalt kasutanud.

Head lugemist! Ja ärge unustage, et maagia toimib ka tänapäeval hästi, võib-olla isegi paremini, kui kunagi purjelaevade ajastul!

Tõlkija – koostaja - väljaandja

7,99 €

7,26 €

-9%