Rahva Raamat logo
Kategooriad
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
E-Raamatud
Mängud
Kool ja kontor
Kingitused
Kodu ja aed
Ilu ja stiil
Muusika ja filmid
Tehnika

Kohaletoimetamine on tasuta!

ARMASTUS, VABADUS, ÜKSINDUS

ARMASTUS, VABADUS, ÜKSINDUS
Galerii

ARMASTUS, VABADUS, ÜKSINDUS

Autor Osho

Ilus on olla üksi.
Ilus on ka armunud olla ja olla koos teistega.
Need olekud täiendavad üksteist,
need ei ole vastandid.
Kui naudid teisi, siis naudi, naudi tervikuna,
sa ei pea siis mõtlema üksiolemisele.
Ja kui oled teistest küllalt saanud,
ole üksi ja naudi ka seda tervenisti.
OSHO


Tänapäeva maailmas on vabadus saanud üheks meie põhivajadustest.


 Kuni me pole õppinud elama vabana – tervikuna ja iseendaga –  pole meil võimalik leida õnne ja armastust ka kellegi teisega.
Armastus saab kasvada ainult vabadusest, ühendades endas kiindumuse ja austuse iseenda ning teiste vastu. Kas on võimalik olla üksi ja ük­sin­­­­duse käes mitte kannatada? Kus on piirid, kus vastanduvad iha­ ja armastus? Kas ihast võib saada armastus?
Raamatus „Armastus, vabadus, üksindus” leiate ainulaadse, radi­kaalse ja intelligentse arutluse nende ja paljude teiste küsimuste kohta. Meie postideoloogilises maailmas, kus vana moraal on aegunud, on meil suurepärane võimalus oma­­ elu põhi­alused ümber hinnata ja taaselustada. Meil­ on võimalus alustada iseendaga otsast peale, uuen­dada oma suhteid teistega ja teostada ennast täiuslikumalt nii isiklikus kui ka ühiskondlikus plaanis.
Osho (1931–1990) on meie ajastu üks tuntumaid ja provokatiivsemaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest pälvisid tema meditatsiooni­tehnikad ja filosoo­filised arutlused lääne noorsoo tähelepanu. Tema õpetuste võidukäik jätkub endiselt, jõudes maailma kõigi maade igas vanuses eneseavastajateni.
 

Saadavus kauplustes

16,99 €

Püsikliendile

16,14 €