Rahva Raamat logo
Kategooriad
triangle icon
Rahva Raamat logo
Kategooriad
Raamatud
triangle icon
E-Raamatud
triangle icon
Mängud
triangle icon
Kool ja kontor
triangle icon
Kingitused
triangle icon
Kodu ja aed
triangle icon
Ilu ja stiil
triangle icon
Muusika ja filmid
triangle icon
Tehnika
triangle icon
delivery icon

Kohaletoimetamine on tasuta!

ALKEEMIA TAROSKOOP 2023
gallery icon
Galerii

ALKEEMIA TAROSKOOP 2023

Tervis, küllus, armastus – mida toob aasta 2023 neis eluvaldkondades sinu tähemärgile?
Vastuseid pakuvad Katrin Oidra tarokaardid põnevas ülevaates Alkeemia taroskoop.

2023. aasta toob endaga kaasa vajaduse olla paindlik muutuste osas. Aina jõulisemalt raputatakse vanu ja harjumuspäraseid olukordi ja elukorraldust kuni alustaladeni välja ning selleks, et suuta säilitada meelerahu ja positiivsus, tuleb osata ja julgeda uute oludega kaasa minna.

See on hea aasta pere, kodu ja lastega tegelemiseks. Läbi eheda suhtlemise ja kohalolu saab anda lastele edasi oma teadmisi ja mõistvat maailmanägemist. Praegu sündivad lapsed oskavad suurepäraselt oma sisetunnet jälgida ning seetõttu võiksid vanemad laste valikuid usaldada ning mitte püüda neid etteantud raamidesse suruda.

Aastal 2023 jõuavad elus hästi edasi need, kes usuvad endasse ja julgevad suurelt unistada. Väga suure arenguhüppe saab nüüd teha selles osas, mis puudutab isiklikku arengut, vaimset kasvamist ja avardumist. Kes on valmis enda sisemistele valupunktidele otsa vaatama ja need selgeks harutama, suudab elus teha jõulisi pöördeid oma unistuste täitumise suunas.

Üle veerand sajandi tarokaartidega tegelenud Katrin Oidra on 2013. aastast Alkeemia.ee lugejatega jaganud, mida näitavad tarokaardid igale tähemärgile – tarokaartide ja horoskoobi ühendusest sündiski taroskoop, mis nüüd jõuab iganädalaselt sadade tuhandete portaali lugejateni. Sisukas aastaülevaade ilmub lugejate soovil paberkandjal kolmandat korda.

Saadavus kauplustes
13,99 €

4,99 €

-64%
delivery icon